Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
09:30-10:25
Pilates Premium Kamila Górecka Mentalna
10:30-11:25
Joga + joga w chustach Małgorzata Piasecka Mentalna
17:00-17:55
Stretch +Pilates Natasza Sopińska Fitness
18:00-18:55
BUP (Brzuch Uda Pośladki) Izabela Stokowska Fitness
18:00-18:55
Krav Maga Tomek Pawlak Mentalna
18:00-18:55
Pilates Reformer Studio Marta Szwedzka Reformer
19:00-19:55
Joga Małgorzata Piasecka Mentalna
19:00-19:55
Pilates Mata Marta Szwedzka Fitness
20:00-20:55
Tabata Rafał Maśliński Mentalna
20:00-20:55
Zumba Aneta Motylewska Fitness |
10:30-11:25
Zdrowy Kręgosłup Angelina Sadowska Fitness
16:00-16:50
Aerial hoop Kids Sylwia Szpakowska Reformer
17:00-17:50
Akrobatyka w chustach dla dzieci Sylwia Szpakowska Reformer
17:00-17:55
Joga dla początkujących Izabela Stokowska Mentalna
17:00-17:55
MDM Magdalena Róźycka Fitness
17:55-18:50
Pilates Reformer Studio Kamila Górecka Reformer
18:00-18:55
Bachata Solo Monika Mysur Mentalna
18:00-18:55
BUP (Brzuch Uda Pośladki) Izabela Stokowska Fitness
19:00-19:55
Joga Renata Struska Mentalna
19:00-19:55
Turbo spalanie Rafał Maśliński Fitness
20:00-20:30
Joga Relax Renata Struska Mentalna
20:00-20:55
Stretching Natasza Sopińska Fitness |
09:30-10:25
Pilates Reformer Studio Marta Szwedzka Reformer
10:00-10:55
Pilates + Stretch Natasza Sopińska Mentalna
16:30-17:25
Krav Maga kids Cezary Borowiec Mentalna
17:00-17:55
Body Pump Fitness Małgorzata Grabowska Fitness
17:30-18:25
Joga zdrowy kręgosłup Marta Medyńska Mentalna
18:00-18:55
BUP & Step Małgorzata Grabowska Fitness
18:00-18:55
Krav Maga Tomek Pawlak Reformer
19:00-19:55
Stretch & Roll Izabela Stokowska Mentalna
19:00-19:55
Trening obwodowy + płaski brzuch Katarzyna Gibalska Fitness
20:00-20:55
Mental Body Strong Natasza Sopińska Fitness
20:00-20:55
Salsation Martyna Czapska Mentalna |
10:30-11:25
Joga + joga w chustach Małgorzata Piasecka Mentalna
16:00-16:50
Aerial hoop Kids Sylwia Szpakowska Reformer
17:00-17:50
Akrobatyka w chustach dla dzieci Sylwia Szpakowska Reformer
17:00-17:55
Stretching Angelina Sadowska Mentalna
17:55-18:50
Pilates Reformer Studio Kamila Górecka Reformer
18:00-18:55
Joga Małgorzata Piasecka Mentalna
18:00-18:55
Płaski brzuch Katarzyna Gibalska Fitness
19:00-19:55
BUP & Ramiona Katarzyna Gibalska Fitness
19:00-19:55
Vinyasa Joga Ola Gajdała Mentalna
20:00-20:30
Joga Powięziowa - Relax Ola Gajdała Mentalna
20:00-20:55
Zumba Aneta Motylewska Fitness
20:30-21:25
Boks Rafał Maśliński Reformer
20:30-21:25
Ladies Flow Dance Ola Gajdała Mentalna |
09:00-09:55
Pilates Reformer Studio Marta Szwedzka Reformer
10:00-10:55
Fitness z piłką Marta Szwedzka Mentalna
16:30-17:25
Krav Maga kids Cezary Borowiec Mentalna
17:30-18:25
Pilates Natasza Sopińska Fitness
18:30-19:25
Turbo spalanie Rafał Maśliński Fitness
19:00-19:55
Stretching Katarzyna Gibalska Mentalna
19:30-21:00
Aikido grupa początkująca Maksymilian Nowaczyk Reformer
19:30-20:25
Taniec użytkowy Viola Jaroszewska Fitness
20:30-21:25
Medytacja i relaks Monika Kalinowska Mentalna |
08:30-09:25
Płaski brzuch Katarzyna Gibalska Fitness
09:00-09:55
Joga w chustach Anna Sylwestrzak Mentalna
09:30-10:25
Body Pump Fitness Małgorzata Grabowska Fitness
10:30-11:25
Balet 4-6 ODORIKO Szkoła Tańca Fitness
10:30-11:25
Body art Kamila Górecka Mentalna
11:30-12:25
Zumba Aneta Motylewska Fitness
13:15-14:15
TRX Tomasz Robak Reformer
14:30-18:30
Animacje urodzinowe dla dzieci NN Open |
09:00-09:55
BUP & Ramiona Katarzyna Gibalska Fitness
10:00-10:55
Rozciąganie kids Patrycja Cyrulska Mentalna
10:00-10:55
Stretching Natasza Sopińska Fitness
11:00-11:55
Joga Andrzej Pieczewski Mentalna
11:00-11:55
Zabawa w Taniec Patrycja Cyrulska Fitness
12:00-13:30
Kreatywny kącik Patrycja Cyrulska Fitness
13:00-17:00
Animacje urodzinowe dla dzieci NN Open |