Sztuki-Sporty-Systemy

Aby osiągnąć sukces, pierwsze co musisz zrobić to zakochać się w ciężkiej pracy…

Znajdź swój cel i miejsce w życiu. Wpadnij do Galvarino Fighting Arena w Otofitness w Aleksandrowie Łódzkim w LOKALIZACJI PRZY UL. 11 LISTOPADA 5A, na zajęciach grupowe, które być może staną się Twoim uzależnieniem i hobby…


Krav Maga (samoobrona), Muay Thai/K1, MMA, Zapasy, Boks i Kickboxing to przecież nasza specjalizacja. Proponujemy także Krav Maga Kids (4+), Krav Maga Junior (7+), Boxing/Kickboxing Junior (10+) i Zapasy Junior (7+), czyli zajęcia dla najmłodszych w formie zabaw, gier i nauki dyscypliny. To programy treningowe uwzględniające bezpieczeństwo i właściwy rozwój dzieci i młodzieży. Udział w treningach pomaga wyładować negatywne emocje. Buduje właściwe nawyki zdrowotne oraz kondycję. Uczy też właściwego podejścia do używania własnej siły. Jest to sport, w którym pracuje całe ciało, co sprawia, że rozwój fizyczny jest bardzo równomierny. Szczególny nacisk kładziemy na wszechstronny rozwój dziecka, zarówno fizyczny (sprawności ogólnej) jak i psychiczny (kształtowanie postaw: samodzielności, odwagi, pewności siebie, dyscypliny i pracowitości). DLA CHŁOPCÓW I DZIEWCZYN.


Być może planujesz zostać zawodnikiem jednej z wiodących dyscyplin Sportów Walki?! Doskonale! Ruszamy z naborem do Sekcji Zawodniczych (12+) m.in. z Zapasów, Boksu i Kickboxingu! Posiadamy doświadczoną i wykwalifikowaną kadrę trenerską, która wyszkoliła już wielu utytułowanych zawodników.


Z nami osiągniesz sukces nie tylko na krajowych arenach Sportów Walki. Pomożemy Ci w przygotowaniach do zawodów na 200%. Zadbamy również o wsparcie motoryczne, żywieniowe, psychologiczne i fizjoterapeutyczne, gdyż mamy na swoim „pokładzie” najlepszych specjalistów w swoim fachu. Dla najwytrwalszych i najbardziej ambitnych zawodników, pomożemy „rozwinąć skrzydła” zawodowo, pomagając w rozwoju ścieżki zawodniczej aby pasja stała się również zawodem.


Dla tych, którzy widzą się w roli instruktora i szkoleniowca, oferujemy liczne szkolenia, kursy i seminaria, m.in. Szkolenie na Instruktora MMA z Arturem „Kornikiem” Sowińskim, Szkolenie na Instruktora Samoobrony czy też Szkolenie na Instruktora Boksu.
Trenuj z nami cały rok, ponieważ każdego lata i każdej zimy, organizujemy wyjazdy w góry i nad morze aby aktywnie wypocząć, odetchnąć od miejskiego zgiełku, jak również „wymienić się” wiedzą i doświadczeniem z innymi fighterami.
Wystarczy ?? W takim razie resztę pozostaw już nam…


GALVARINO & OTOFITNESS