Strefa Rodzinna

Zapraszamy do zapoznania się z grafikiem zajęć dla dzieci:


Od początku powstania klubu fitness naszą aspiracją było podjęcie działań zmierzających do holistycznego rozwoju człowieka. Skupiamy się zatem nie tylko na profilaktyce zdrowia rozumianej jako wsparcie fizycznych możliwości ciała, ale także z wielką dbałością zajmujemy się rozwojem kompetencji emocjonalnych oraz chcemy wspierać dorosłych i dzieci w pełnieniu różnych ról społecznych. W konsekwencji i z wielką satysfakcją przygotowaliśmy nowe propozycje:


Organizacja urodzin dla dzieci

Organizujemy także półkolonie letnie oraz zimowe, a także wakacyjne obozy sportowe. 

Zapytaj o szczegóły w naszej recepcji. Zapraszamy do rezerwacji miejsc:


Organizujemy także eventy tematyczne. 

Zapytaj o szczegóły w naszej recepcji. Zapraszamy do rezerwacji miejsc:


OTOteAtr, czyli Odlotowy Teatr Ochotników Amatorów 

OTOteAtr ogłasza nabór do drugiej edycji projektu Teatru Interaktywnego. 

Poszukujemy osób w wieku 12+ do realizacji spektaklu profilaktycznego adresowanego do uczniów z kl. 6-8 szkoły podstawowej w celu rozwijania ich umiejętności konstruktywnego radzenia sobie w różnorodnych trudnych sytuacjach. Jeśli lubisz teatr, masz czas i ochotę zaangażować się w nowatorski projekt, interesuje cię profilaktyka społeczna, chcesz rozwinąć własne kompetencje z zakresu współpracy oraz przyczynić się do pozytywnej zmiany społecznej koniecznie zgłoś się do nas! Poszukujemy ochotników amatorów, więc nie musisz mieć doświadczenia na scenie czy pięknej dykcji. Liczy się motywacja do działania i chęć rozwoju! Uczestnicy wezmą udział w cyklu zajęć prowadzonych metodą dramy stosowanej w temacie presji społecznej a następnie przygotują spektakl i zaprezentują go młodym widzom. Przygotowanie spektaklu obejmie pierwszy semestr szkolny. Pokazy dla szkół odbędą się po feriach zimowych w ustalonych wspólnie terminach. Pracę poprowadzi Ewa Sicińska - doświadczony praktyk dramy, pedagog, autorka projektów profilaktycznych. Pierwsze spotkanie w sobotę 29.09 w godz. 10.30-12.00 w klubie Otofitness w Aleksandrowie Łódzkim. Szczegółowych informacji udzieli prowadząca projekt Ewa Sicińska pod nr tel. 603-608-340.

Diagnoza psychologiczno-pedagogiczna

Celem diagnozy jest określenie: 

  • poziomu funkcji poznawczych (intelekt) oraz funkcji percepcyjno-motorycznych dziecka
  • osobowości
  • specyficznych trudności w nauce – dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia – oraz zaburzeń typu dyslektycznego i wynikających z nieprawidłowych nawyków edukacyjnych
  • ryzyka wystąpienia specyficznych trudności w nauce u dzieci przedszkolnych
  • dysharmonii rozwojowych u dzieci przedszkolnych
  • zaburzeń emocjonalnych oraz trudności adaptacyjnych i zaburzeń neurotycznych

Badanie trwa od 2 do 4 godzin i wymaga przynajmniej dwóch spotkań ze specjalistą. Terminy wizyt umawiane są indywidualnie pod numerem telefonu: 603-608-340 (Ewa Sicińska, koordynator Strefy rodzinnej).

Cena wizyty: od 100 zł.