Strefa Jogi

Z nieprzemijającym entuzjazmem i sukcesami przez ostatnie lata rozwijamy STREFĘ JOGI w klubie OTOFITNESS, zapraszamy do naszej siedziby w Aleksandrowie Łódzkim na codzienne treningi. 
Oferujemy zajęcia: JOGA, JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP, JOGA NA CHUSTACH, JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH, JOGA KUNDALINI (razem z KONCERTAMI GONGÓW i MASAŻEM DŹWIĘKIEM), a także prowadzimy cotygodniowe zajęcia MINDFULNESS DLA POCZĄTKUJĄCYCH. 

Zapraszamy także na wyjątkowe w regionie TRENINGI PERSONALNE JOGI ustalane w dogodnych terminach w godzinach pracy klubu Otofitness (okazja do pracy pod okiem wyjątkowych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w komfortowych warunkach i realizacji w pełni zindywidualizowanej do potrzeb i możliwości praktyki, z wykorzystaniem bardzo zróżnicowanego i profesjonalnego sprzętu).

Zapraszamy do zapoznania się z GRAFIKIEM, zarezerwuj miejsce na treningi grupowe lub personalne i sprawdź nas!

Współpracujemy także z wyjątkowymi osobistościami, np. systematycznie organizujemy WARSZTATY JOGI AKADEMICKIEJ Z PROF. JANUSZEM SZOPĄ. 

Cyklicznie organizujemy także WYJAZDOWE WARSZTATY I WAKACJE NAD MORZEM Z JOGĄ. Sprawdź aktualną ofertę!


Od marca 2019 roku stworzyliśmy drugą lokalizację, w której rozwijamy m.in ekskluzywne STUDIO JOGI - JAKO WYRAŹNY ZWROT KU NATURZE I PRZESTRZEŃ DO DOŚWIADCZANIA WSZYSTKIMI ZMYSŁAMI. W przepięknym nowoczesnym obiekcie otoczonym lasem realizujemy tematyczne SOBOTNIE WARSZTATY JOGI oraz MARATONY JOGI - YOGATONY.
Gdzie? RĄBIEŃ AB, UL. WOLSKA 38
Tu zregenerujesz się fizycznie, mentalnie, duchowo oraz energetycznie.
Tego miejsca nie sposób opisać, jest zachwycające, komfortowe oraz kryje wiele przemiłych niespodzianek.

Galeria zdjęć: JOGA W OTOFITNESS