Strefa Jogi

Z nieprzemijającym entuzjazmem i sukcesami przez ostatnie lata rozwijamy STREFĘ JOGI w klubie OTOFITNESS. Tym bardziej cieszymy się, że od września 2019 roku mamy możliwość rozwinąć skrzydła w naszej DRUGIEJ LOKALIZACJI zapewniającej nowoczesną i komfortową przestrzeń do praktyki jogi na najwyższym poziomie jakości. Zapraszamy do naszej siedziby w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Wojska Polskiego 20 (Pasaż) na codzienne treningi. 

Tu zregenerujesz się fizycznie, mentalnie, duchowo oraz energetycznie. 

Oferujemy zajęcia: JOGA, JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP, JOGA NA CHUSTACH, JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH, JOGA FLOW, JOGA KUNDALINI (razem z KONCERTAMI GONGÓW i MASAŻEM DŹWIĘKIEM).

Zapraszamy także na wyjątkowe w regionie TRENINGI PERSONALNE JOGI ustalane w dogodnych terminach w godzinach pracy klubu Otofitness (okazja do pracy pod okiem wyjątkowych trenerów z wieloletnim doświadczeniem w komfortowych warunkach i realizacji w pełni zindywidualizowanej do potrzeb i możliwości praktyki, z wykorzystaniem bardzo zróżnicowanego i profesjonalnego sprzętu).

Zapraszamy do zapoznania się z GRAFIKIEM, zarezerwuj miejsce na treningi grupowe lub personalne i sprawdź nas!

Współpracujemy także z wyjątkowymi osobistościami, np. systematycznie organizujemy WARSZTATY JOGI AKADEMICKIEJ Z PROF. JANUSZEM SZOPĄ. 

Cyklicznie organizujemy także WYJAZDOWE WARSZTATY Z JOGĄ I WAKACJE NAD MORZEM Z JOGĄ. Pytaj o szczegóły w recepcji!

W okresie wiosenno-letnim natomiast realizujemy delikatne, regeneracyjne, utrzymane w klimacie slow life GREEN JOGATONY w przepięknym nowoczesnym obiekcie otoczonym lasem w Rąbieniu AB. W sprawie aktualnych terminów prosimy pytać w recepcji oraz sprawdzać aktualności na naszej stronie i Facebooku. 

Galeria zdjęć: JOGA W OTOFITNESS