Strefa Dzieci

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w fantastycznych zajęciach dedykowanych właśnie młodym ludziom z uwzględnieniem ich etapów rozwoju, gwarantujących bezpieczeństwo i prawidłową, prozdrowotną stymulację psychofizycznego rozwoju. Potrafimy motywować do działania i chcemy rozwijać osobisty potencjał drzemiący w naszych młodych uczestnikach. 
Dodatkowo udział w treningach kształtuje cechy charakteru takie jak: pracowitość, motywacja, dyscyplina. Przy tym umożliwia realizację pasji, poznanie własnych mocnych stron, doznanie radości z postępów i sukcesów, rozładowanie napięć, aktywne spędzanie czasu wolnego bez telefonów i komputerów, a w zamian w towarzystwie sympatycznych rówieśników. 
Dbamy o każdego młodego uczestnika zajęć, tworzymy rodzinną swobodną atmosferę, propagujemy zdrowy styl życia i uczymy prawidłowych nawyków na przyszłość. 
W klubie Otofitness proponujemy szereg zajęć dla dzieci:

JOGA W CHUSTACH 

GIMNASTYKA KOREKCYJNA 

AKROBATYKA 

TANIEC I AKROBATYKA NA TAŚMACH (AERIAL SILKS)

AIKIDO 

MAGICZNA ORTOGRAFIA 

OTOTEATR, czyli Odlotowy Teatr Ochotników Amatorów

Od września 2019 r.  z ogromną radością rozwinęliśmy wachlarz naszych działań w Strefie Dziecka. Zaufały nam i przystąpiły do współpracy z nami dwie bardzo mocne marki z łódzkiej mapy firm. GALVARINO FITHING ARENA oraz AKADEMIA FORMY I TAŃCA ODORIKO założyły oficjalne oddziały swoich firm w Aleksandrowie Łódzkim w naszym klubie. W ten sposób do naszego grafiku dołączyły następujące propozycje: GALVARINO http://www.galvarino.pl/ 

STREFA GALVARINO

ZAJĘCIA marki GALVARINO w Otofitness: KRAV MAGA KIDS, KRAV MAGA JUNIOR, ZAPASY JUNIOR, BOKS/KICKBOXING JUNIOR. ODORIKO https://odoriko.pl/ 

To Szkoła Tańca z 25-letnim doświadczeniem i licznymi wspaniałymi sukcesami w kraju i na arenie międzynarodowej. Szczególnym wyróżnieniem dla uczestników kursów ODORIKO jest możliwość wystąpienia na deskach TEATRU MUZYCZNEGO W ŁODZI jako zwieńczenie całorocznej pracy podczas zajęć. 

ZAJĘCIA marki ODORIKO w Otofitness: BALET, MODERN JAZZ, DISCO DANCE/HIP-HOP. W przygotowaniu także GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA. 

Sprawdź nasz GRAFIK. Spróbuj różnorodnych aktywności i baw się znakomicie! 


Organizacja urodzin dla dzieci

Czytaj więcej...

Organizujemy wakacyjne kolonie sportowe oraz półkolonie letnie i zimowe 

Zapraszamy do rezerwacji miejsc. Pytaj o aktualne terminy w recepcji oraz sprawdź ogłoszenia na naszym Facebooku. 


Współpracujemy z firmą HULAJ DUSZA z Łodzi i raz w miesiącu nasz klub zmienia się w przestrzeń multisensoryczną, w której można swobodnie doświadczać świata wszystkimi zmysłami i beztrosko się brudzić. 

Czytaj więcej...


Prowadzimy diagnozę psychologiczno-pedagogiczną dla dzieci i młodzieży

Celem diagnozy jest określenie: 

  • poziomu funkcji poznawczych (intelekt) oraz funkcji percepcyjno-motorycznych dziecka
  • osobowości
  • specyficznych trudności w nauce – dysleksja, dysgrafia, dysortografia, dyskalkulia – oraz zaburzeń typu dyslektycznego i wynikających z nieprawidłowych nawyków edukacyjnych
  • ryzyka wystąpienia specyficznych trudności w nauce u dzieci przedszkolnych
  • dysharmonii rozwojowych u dzieci przedszkolnych
  • zaburzeń emocjonalnych oraz trudności adaptacyjnych i zaburzeń neurotycznych
Badanie trwa od 2 do 4 godzin i wymaga przynajmniej dwóch spotkań ze specjalistą. Terminy wizyt umawiane są indywidualnie pod numerem telefonu: 603-608-340.
Cena wizyty: od 100 zł.