PÓŁKOLONIE SŁONECZNE W OTOFITNESS

PÓŁKOLONIE SŁONECZNE W OTOFITNESS

HIT LATA!

SZUKASZ NAPRAWDĘ FANTASTYCZNYCH WAKACJI DLA SWOJEGO DZIECKA?

Sprawdź naszą OFERTĘ PÓŁKOLONII dla dzieci w wieku 6-14 lat. DWA TURNUSY I DWIE WERSJE:

WERSJA PREMIUM - turnus w terminie 15.07-19.07
Turnus zrealizowany w partnerstwie z CENTRUM JĘZYKOWYM MONIKA LIS w Aleksandrowie Łódzkim (codziennie interaktywne zajęcia w języku angielskim) oraz 1 dzień spędzony w Rąbieniu AB na pięknym terenie zamkniętym pośród zieleni (tam m.in.: basen kryty, piknik&grill, laserowy paintball wśród drzew). Dodatkowo wypiek własnych muffinek w Pracowni Wypieków Artystycznych SŁODKA BABECZKA, warsztaty rękodzieła z eko surowcow, warsztaty multisensoryczne HULAJ DUSZA z Łodzi oraz gra zespolowa w kulach bumper ball.
Cena: 600 zł

WERSJA STANDARD PLUS - turnus w terminie 22.07-26.07
Turnus zrealizowany we współpracy z CENTRUM JĘZYKOWYM MONIKA LIS w Aleksandrowie Łódzkim (3 warsztaty w języku angielskim) oraz m.in.: wspaniałe atrakcje zrealizowane we współpracy z firmami: Pizzeria PRESTO z Aleksandrowa Łódzkiego, Pracownia Wypieków Artystycznych SŁODKA BABECZKA z Aleksandrowa Łódzkiego, warsztaty multisensoryczne HULAJ DUSZA z Łodzi oraz warsztaty plastyczne, basen (pływalnia "OLIMPIJCZYK") i laserowy paintball (stadion MOSIR).
Cena: 460 zł

W cenę obu turnusów wliczone jest wyżywienie (4 posiłki: śniadanie, drugie śniadanie, obiad, podwieczorek), ubezpieczenie NNW dla każdego uczestnika oraz zajęcia sportowe (joga w chustach, fitness z piłką, parkour/akrobatyka lub kick boxing junior).

Opieka pozytywnej kadry wychowawców i instruktorów z doświadczeniem w pracy i pasją do działania w godz. 7.30-17.00 każdego dnia.

OPCJA DODATKOWA W TRAKCIE OBU TURNUSÓW: JEDEN NOCLEG W KLUBIE OTOFITNESS (w tym: kolacja, disco, kino - bajka prezentowana na wielkim ekranie z projektora) - dodatkowa opłata 40 zł (opcja możliwa do realizacji przy minimum 5 osobach zainteresowanych).

Szczegóły dostępne pod nr tel. 603-608-340.

Aleksandrów Łódzki, ul. 11 Listopada 5A
Zapraszamy do rezerwacji miejsc!

Galeria zdjęć: KOLONIE LETNIE "Przybij Piątkę" w SPORTOWEJ OSADZIE w BURZENINIE