O nas

KIM JESTEŚMY?

Przeobraziliśmy się w tętniące życiem miejsce... Oferujemy kompleksową ofertę usług, zapewniającą wszechstronny rozwój Twojego ciała, ukojenie dla umysłu, rozwój kompetencji emocjonalnych oraz osobistego potencjału!
"Jest tylko jedna podróż. Podróż w głąb siebie".

CZYM SIĘ WYRÓŻNIAMY?

W regionie - jedyną taką, bo starannie dobraną kadrą. Ludzie pracujący u nas to tylko PROFESJONALIŚCI - ze świetnym przygotowaniem do zawodu, z wieloletnim i kilkunastoletnim doświadczeniem. Profesjonalnym i zróżnicowanym sprzętem. Indywidualnym podejściem – masz cele,ale nie wiesz jak je osiągnąć? Zawsze fachowo i wnikliwe przygotujemy ofertę tylko dla Ciebie.  


Od początku powstania klubu naszą aspiracją jest holistyczy rozwój człowieka, dlatego dążymy do tego, by nie tylko rozwijać fizyczne możliwości ciała, ale także wspierać kompetencje emocjonalne. Tworzymy również przestrzeń spokoju i relaksu zapewniającą głębokie odprężenie i wyciszenie układu nerwowego. Szczególną uwagę przywiązujemy do propagowania tematyki profilaktycznej, prozdrowotnej oraz zachęcamy do wychodzenia poza schemat myślenia, realizowania osobistych pasji, a także odkrywania mocy swego potencjału. 

Staramy się zarażać pozytywną sportową pasją oraz zainteresowaniami, a przy tym wspólnie z naszymi OTOKLUBOWICZAMI odkrywać moc indywidualnego potencjału.


Nie jesteśmy klubem "sieciówką", w której jest się jednym z wielu anonimowych klientów ani głośnym miejscem zastawionym maszynami. Poza ruchem fizycznym chcemy COŚ WIĘCEJ! Dlatego dbamy o kameralny, ciepły klimat oraz rodzinną atmosferę klubu, w którym obdarzamy się wzajemnie dobrą, przyjazną energią. Znamy i uwielbiamy naszych OTOKLUBOWICZÓW, z myślą o nich i dla nich pracujemy oraz nieustannie chcemy się doskonalić. 


Dołącz do nas! Zapraszamy KOBIETY, MĘŻCZYZN, DZIECI I MŁODZIEŻ!

NOWOCZESNA RECEPCJA – już od wejścia - wysoki poziom obsługi.

SALA NOWA (klimatyzowana) - ponad 120 m2 w standardzie europejskim, przystosowanej do każdej formy treningu

SALA LUSTRZANA (klimatyzowana) – zajęcia aerobowe, dynamiczne - energia pioruna.

SALA WIDOKOWA - zajęcia mentalne – wnikliwa praca z ciałem kojąca również umysł.

GABINET MASAŻU - optymalna oferta masaży.

GABINET DIETETYCZNY - jak zdrowo się odżywiać? - tu dowiesz się wszystkiego.

NOWOŚĆ! DRUGA LOKALIZACJA pod adresem Rąbień AB, ul. Wolska 38

Ruszamy 30 marca 2019 roku. Rozwijamy tam ekskluzywne STUDIO JOGI oraz STREFĘ WELLNESS (basen, sauna) dla WSZYSTKICH OTOKLUBOWICZÓW. Tym samym akcentujemy zwrot ku naturze, oferujemy pakiet usług z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie w bliskiej odległości od Aleksandrowa Łódzkiego. Jest to wymarzone miejsce o niepowtarzalnym klimacie, które zapewni odnowę biologiczną. 

WYZWÓL ENERGIĘ W OTOFITNESS