Grafik (widok tygodnia)

otwórz grafik w widoku od dziś

(*) Zajęcia Premium. Standardowe karnety klubowe oraz karty partnerskie mogą nie być honorowane. Szczegóły uzyskasz kontaktując się z Recepcją.

W OKRESIE URLOPOWO-WAKACYJNYM REZERWACJA NA ZAJĘCIA JEST OBOWIĄZKOWA.

ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ PRZY MIN 3 ZAREZERWOWANYCH MIEJSCACH.ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO REZERWACJI MIEJSC.

od 2019-07-01 do 2019-06-30 >>

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00 (55 min)
JOGA DLA MAM Z DZIEĆMI 0-3LAT
Ewa Świerczyńska
09:30 (55 min)
JOGA DLA MAM W CIĄŻY -ZBIERAMY GRUPĘ!
Ewa Świerczyńska
09:30 (55 min)
BUP
Anna Kocewiak
10:00 (55 min)
TRENING OBWODOWY
Agnieszka Szubert
10:00 (85 min)
JOGA / JOGA NA CHUSTACH
Ewa Świerczyńska
10:00 (85 min)
JOGA
Gosia Piasecka
10:00 (55 min)
SHAPE
Agnieszka Szubert
10:00 (55 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
10:30 (55 min)
OTOTEATR 12+ (*)
Ewa Sicińska
11:00 (25 min)
SHORT -RZEŹBA AFRODYTY Z AGĄ
Agnieszka Szubert
11:00 (55 min)
DUŻE PIŁKI DLA DZIECI
11:00 (85 min)
JOGA /JOGA NA CHUSTACH
Ula Olszówka
11:30 (55 min)
JOGA DLA DZIECI OD LAT 4
17:00 (55 min)
PILATES BODY BALANCE
Ula Olszówka
17:30 (55 min)
TRX FUKCJONALNY
Iza Wacławska
17:30 (55 min)
SLIM BODY
Karolina Szatkowska-Zawisza
17:30 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ewa Świerczyńska
18:00 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ula Olszówka
18:00 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia Piasecka
18:00 (55 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Justyna Joachimiak
18:00 (55 min)
ZDROWY KRĘGOSŁUP:ZAJĘCIA SPECJALISTYCZNE - GRUPA PERSONALNA
Witek Gluck
18:00 (55 min)
KETTLE DLA KOBIET
Adrian Cichosz
18:00 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia Piasecka
18:00 (55 min)
TABATA
Anna Kocewiak
18:00 (55 min)
BUP
Justyna Joachimiak
18:30 (55 min)
PŁASKI BRZUCH/INTERWAŁ
Agnieszka Szubert
18:30 (55 min)
MINDFULNESS DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Agnieszka Rutkowska
18:30 (55 min)
INTERWAŁ
Karolina Szatkowska-Zawisza
19:00 (55 min)
TURBO SPALANIE
Justyna Joachimiak
19:00 (55 min)
BUP
Malwina Wojtczak
19:00 (55 min)
BUP
Anna Kocewiak
19:00 (55 min)
CARDIO STEP
Justyna Joachimiak
19:30 (55 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:30 (55 min)
KETTLE DLA KOBIET
Iza Wacławska
19:30 (55 min)
JOGA FLOW
Ula Olszówka
19:30 (55 min)
JOGA dla początkujących
Gosia Piasecka
19:30 (55 min)
PILATES CORE
Ula Olszówka
19:30 (55 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:30 (55 min)
JOGA GRUPA PERSONALNA
Gosia Piasecka
20:00 (55 min)
BUP
Justyna Joachimiak
20:00 (55 min)
LADIES DANCE
Malwina Wojtczak
20:30 (55 min)
KRAV MAGA
Damian Ciesielski
20:30 (85 min)
JOGA NA CHUSTACH
Ula Olszówka
20:30 (55 min)
KRAV MAGA
Damian Ciesielski
20:30 (85 min)
JOGA NA CHUSTACH
Ewa Świerczyńska
21:00 (25 min)
SHORT -TURBO BRZUCH Z JUSTYNĄ
Justyna Joachimiak