Grafik (widok tygodnia)

otwórz grafik w widoku od dziś

od 2018-09-17 do 2018-09-30 >>

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00 (55 min)
BUP
Anna Kocewiak
10:00 (55 min)
TABATOWY BUDZIK (na zapisy)
Malwina Wojtczak
10:00 (85 min)
JOGA
Ewa Świerczyńska
10:00 (55 min)
SHAPE
Agnieszka Szubert
10:00 (85 min)
JOGA
Gosia Piasecka
10:00 (85 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Dorota Klimek
10:00 (55 min)
TABATA
Anna Kocewiak
10:30 (55 min)
KETTLE
Adrian Cichosz
10:30 (55 min)
OTOTEATR 12+
Ewa Sicińska
11:00 (85 min)
TRENINGI WARSZATOWE Z JOGI
Aneta Nowicka
11:00 (85 min)
JOGA (na zapisy)
Ula Olszówka
15:30 (55 min)
GIMNASTYKA 4-6
Kamil Tomczak
15:30 (55 min)
TANIEC NOWOCZESNY 4-6
15:30 (55 min)
AKROBATYKA 4-6
Kamil Tomczak
16:00 (55 min)
Balet 3-6 lat
Anna Banach
16:30 (55 min)
AKROBATYKA 7-12 LAT
Kamil Tomczak
16:30 (55 min)
TANIEC NOWOCZESNY 7-12
16:30 (55 min)
JOGA DLA DZIECI
Ewa Świerczyńska
16:30 (55 min)
AKROBATYKA 7-12 LAT
Kamil Tomczak
17:00 (55 min)
Balet 7-12 lat
Anna Banach
17:00 (55 min)
MAGICZNA ORTOGRAFIA
Ewa Sicińska
17:30 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ewa Świerczyńska
17:30 (25 min)
AKROBATYKA EXTRA +30 MINUT
Kamil Tomczak
18:00 (85 min)
JOGA
Ula Olszówka
18:00 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia Piasecka
18:00 (55 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
Dorota Klimek
18:00 (85 min)
JOGA
Michał Czerny
18:00 (85 min)
JOGOSTRETCH
Gosia Piasecka
18:00 (55 min)
TRX FLOW
Anna Gorczyca
18:00 (55 min)
AKROBATYKA DLA DOROSŁYCH
Kamil Tomczak
18:00 (55 min)
BUP
Justyna Joachimiak
18:30 (55 min)
PŁASKI BRZUCH/INTERWAŁ
Agnieszka Szubert
18:30 (55 min)
PILATES
Anna Gorczyca
18:30 (55 min)
TRX
Adrian Cichosz
19:00 (55 min)
TURBO SPALANIE
Justyna Joachimiak
19:00 (55 min)
SHAPE/STEP
Anna Gorczyca
19:00 (55 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:00 (55 min)
CARDIO STEP
Justyna Joachimiak
19:30 (55 min)
JOGA NA CHUSTACH dla początkujących
Ula Olszówka
19:30 (55 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:30 (55 min)
KETTLE
Adrian Cichosz
19:30 (55 min)
STRETCH/ROLL
Anna Gorczyca
19:30 (55 min)
JOGA dla początkujących
Gosia Piasecka
19:30 (55 min)
TRENING OBWODOWY
Malwina Wojtczak
19:30 (55 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:30 (55 min)
JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Gosia Piasecka
20:00 (55 min)
BRZUCH UDA POŚLADKI
Justyna Joachimiak
20:00 (55 min)
BUP
Anna Gorczyca
20:00 (55 min)
TABATA
Anna Kocewiak
20:30 (55 min)
KRAV MAGA
Damian Ciesielski
20:30 (55 min)
TABATA
Anna Kocewiak
20:30 (55 min)
JOGA NA CHUSTACH
Dorota Klimek
20:30 (55 min)
KRAV MAGA
Damian Ciesielski
20:30 (55 min)
MINI GR.
Adrian Cichosz
20:45 (85 min)
JOGA NA CHUSTACH
Ewa Świerczyńska