Grafik (widok tygodnia)

otwórz grafik w widoku od dziś

(*) Zajęcia Premium. Standardowe karnety klubowe oraz karty partnerskie mogą nie być honorowane. Szczegóły uzyskasz kontaktując się z Recepcją.

od 2019-04-22 do 2019-04-21 >>

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
09:00 (55 min)
JOGA DLA POCZATKUJĄCYCH
10:00 (55 min)
TRENING OBWODOWY
Agnieszka Szubert
10:00 (85 min)
JOGA / JOGA NA CHUSTACH
Ewa Świerczyńska
10:00 (55 min)
PILATES
10:00 (85 min)
JOGA
Gosia Piasecka
10:00 (55 min)
SHAPE
Agnieszka Szubert
10:00 (55 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
10:30 (55 min)
OTOTEATR 12+ (*)
Ewa Sicińska
11:00 (25 min)
SHORT -FITNESS Z PIŁKĄ
11:00 (25 min)
SHORT -RZEŹBA AFRODYTY Z AGĄ
Agnieszka Szubert
11:00 (25 min)
SHORT-STRETCHING
11:30 (55 min)
STRETCHING
12:30 (55 min)
JOGA DLA POCZĄTKUJĄCYCH
13:30 (55 min)
PILATES
14:30 (55 min)
FITNESS Z PIŁKĄ
15:30 (55 min)
ZDROWY KRĘGOSŁUP
15:30 (55 min)
AKROBATYKA 4-6
Kamil Tomczak
16:00 (55 min)
BALET DLA DZIECI
Anna Banach
16:30 (55 min)
TANIEC NOWOCZESNY 7-12 (*)
16:30 (55 min)
JOGA DLA DZIECI
Ewa Świerczyńska
16:30 (55 min)
AKROBATYKA 7-12 LAT
Kamil Tomczak
17:00 (55 min)
GIMNASTYKA KOREKCYJNA 7-12LAT(*)
Ewelina Specjan
17:00 (55 min)
MAGICZNA ORTOGRAFIA II-IV
Ewa Sicińska
17:30 (55 min)
TANIEC NOWOCZESNY 13+ (*)
17:30 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ewa Świerczyńska
17:30 (25 min)
AKROBATYKA EXTRA +30 MINUT
Kamil Tomczak
18:00 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Ula Olszówka
18:00 (85 min)
JOGA ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia Piasecka
18:00 (55 min)
FITNESS Z PIŁKĄ-DARMOWE ZAJĘCIA POKAZOWE
18:00 (55 min)
ZDROWY KRĘGOSŁUP + RELAKSACJA ODDECHOWA
Gosia Piasecka
18:00 (85 min)
JOGO ZDROWY KRĘGOSŁUP
Gosia Piasecka
18:00 (55 min)
TABATA
Anna Kocewiak
18:00 (55 min)
BUP
Justyna Joachimiak
18:30 (55 min)
PŁASKI BRZUCH/INTERWAŁ
Agnieszka Szubert
18:30 (55 min)
KETTLE
Adrian Cichosz
19:00 (55 min)
TURBO SPALANIE
Justyna Joachimiak
19:00 (55 min)
BUP
Malwina Wojtczak
19:00 (55 min)
BUP
Anna Kocewiak
19:00 (55 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:00 (55 min)
CARDIO STEP
Justyna Joachimiak
19:30 (55 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:30 (55 min)
KETTLE
Adrian Cichosz
19:30 (55 min)
OTOSTART
19:30 (55 min)
JOGA dla początkujących
Gosia Piasecka
19:30 (55 min)
PILATES
Ula Olszówka
19:30 (55 min)
ZUMBA
Jolanta Materka
19:30 (55 min)
JOGA GRUPA PERSONALNA
Gosia Piasecka
20:00 (55 min)
BUP
Justyna Joachimiak
20:00 (55 min)
JOGA KUNDALINI
Daria Chadaj
20:00 (25 min)
STRECHING Z MALWINĄ
Malwina Wojtczak
20:00 (55 min)
LATIN MIX SOLO
Ania Janczyk
20:00 (25 min)
SHORT -STEP FAT KILLER
Justyna Joachimiak
20:00 (55 min)
KRAV MAGA INTRO
Damian Ciesielski
20:30 (55 min)
KRAV MAGA
Damian Ciesielski
20:30 (85 min)
JOGA NA CHUSTACH
Ula Olszówka
20:30 (55 min)
KRAV MAGA
Damian Ciesielski
20:30 (55 min)
LADIES DANCE
Malwina Wojtczak
20:30 (85 min)
JOGA NA CHUSTACH
Ewa Świerczyńska
21:00 (25 min)
SHORT -TURBO BRZUCH Z JUSTYNĄ
Justyna Joachimiak
21:00 (55 min)
TANIEC NA CO DZIEŃ
Ania Janczyk